Виклик лікаря

Викликати лікаря додому в Харкові

Не у всіх і не завжди є можливість отримати кваліфіковану медичну допомогу.  Основних проблем дві:

  • у кого та де отримати медичну консультацію чи лікування,
  • недоступність останніх.

Також не у всіх є можливість самостійно прибути в стаціонар чи поліклініку, у декого відсутні приписка чи громадянство. У медичному стаціонарі, якщо ви прийшли «з вулиці», малоймовірно, що вас приймуть з розпростертими обіймами. А у поліклініках [у будь-яких країнах світу] завжди є черги. Потрібен час та терпіння, яких часто немає.

Інформаційний інтернет-ресурс «Лікар вдома» пропонує будь-кому, хто потребує медичну допомогу, можливість безоплатно отримати кваліфіковану лікарську консультацію (по телефону чи викликати лікаря додому).

В таблиці представлені лікарі, до яких можна звернутися  по телефону.

ФахІм'я лікаряМісце роботыРайон проживанняНомер телефону
ТерапевтЮлія Валеріївна РодіоноваНІТ НАМНУХолодна Гора050-98-388-75
098-98-34-155
ХірургМаксим Володимирович ГеньківЧугуївська ЦРЛ, ХОКТЛЧугуїв050-14-50-420
СтоматологВладислав Олександрович ПономарьовСтоматологічний кабінет (приватна практика) або Медичний центр Л+Героїв Харкова, 278А4050-22-39-589

Вызов врача на домЗверніть увагу, що консультація по телефону призначена для отримання інформації про те, як має діяти пацієнт: куди звернутися по допомогу, де обстежитися (на підставі скарг). Наприклад, ви можете зателефонувати хірургу, якщо підозрюєте в себе апендицит, а викликати бригаду швидкої медичної допомоги  не наважуєтесь (через те, що, найімовірніше, вас одразу госпіталізують до «Неотложки».

При розмові по телефону не проводиться діагностика і не призначається лікування. Зателефонувавши, будь ласка, будьте локонічні і не зловживайте часом лікаря.

Виклик лікаря додому, а точніше — можливість виклику, обговорюється під час телефонної розмови. З огляду на те, що лікарі мають ненормований робочий день і повну зайнятість (а також їхнє місце проживання може знаходитися далеко від вашого), не завжди буде можливим може вийти викликати лікаря додому. Однак усе це не виключає можливості коротко проконсультуватися по телефону. Відвідування лікарем пацієнта вдома передбачає загальне обстеження, яке може включати опитування, огляд, пальпацію, перкусію, аускультацію. Інструментальні, апаратні та лабораторні дослідження лікар не проводить. Відповідно до зібраної інформації, лікар може проінформувати пацієнта про стан його здоров’я і дати рекомендації щодо необхідних подальших дій. Вартість виклику лікаря обговорюйте самостійно (цей сайт до цього питання не має відношення), проте вона в рази нижча за вартість аналогічних послуг, що надаються приватними медичними структурами. 

У поточний час інформаційна діяльність цього сайту представлена ​​тільки в місті Харків. Список лікарів, яких можна викликати на дому, буде доповнюватися.

Свої побажання і пропозиції надсилайте електронною поштою (див.сторінку «Автори»)

Ps: Приємним доповненням до можливості викликати лікаря до себе додому є можливість виконання додаткового обстеження (рентгенографія, аналізи крові) за місцем роботи лікаря.

Pps: Якщо у вас є координати хорошого перевіреного лікаря, напишіть в коментарях. Обов’язково вкажіть коли і з якою проблемою ви до лікаря зверталися і що вам сподобалося/не сподобалося.

 

 ♦ Актуальне відео ♦

Проблеми викликом лікаря додому на вихідних

Вызвать врача на дома Харьков, вызов хирурга на дом, вызов терапевта на дом, услуги врача/доктора на дому