Про сайт

Ідея створення сайту «Лікар вдома» зародилася давно. Однак у цей момент повністю вона так і не втілена у життя і сайт досі знаходиться на стадії дельта-тестування. У зв’язку з тим, що «Лікар вдома» є некомерційним інформаційним ресурсом й існує винятково за власний кошт, часу та сил для його розвитку виділяється minimum minimorum. Тому будьте поблажливі та ставтеся з розумінням до усіх недоліків сайту. Однак в будущем ситуація неодмінно зміниться на краще (треба просто вірити).

Про тематику сайта

  1. Цей інтернет-ресурс присвячений людським хворобам, тому, як їх попередити і як лікувати.
  • Як при перших ознаках хвороби допомогти організму не допустити развития заболевания.
  • Які лікарські засоби повинні бути домашній аптечці у кожного.
  • Як самостійно визначити (діагностувати) хворобу.
  • Як надати першу медичну долікарську допомогу.
  • Як викликати лікаря додому у Харкові чи отримати медичну консультацію телефоном.

Усе це та багато іншого ви зможете не лише дізнатися, а й розуміти природу та механізми процесів, що відбуваються у хворому організмі.

Если Вам все это интересно – подпишитесь на обновления «Доктора на дому» и Вас всегда будут уведомлять о появлении новых материалов на сайте.

Если у Вас есть вопрос, Вы можете связаться с автором сайта одним из удобных для Вас способов (указанных на странице «Об авторах«).

Публикация статей

Если у вас есть медицинское образование и желание/потребность опубликовать свою статью, напишите сообщение на адрес электронной почты, указанный на странице Авторы.

Каталоги, в которых мог быть размещен сайт «Доктор на дому»

(Медицина и здоровье)